Unió Esportiva Lladó

Principal
El Camp
Junta Directiva
Estatuts
Plantilla actual
Calendari de Lliga
Resultats i Classificació
Història
Palmarès
Entrenadors
Jugadors
Socis
Altres Temporades
Fotografies
Trofeus
Cartells
Fes-t’he soci
Activitats
Contacta’ns
Links d’interès

J U N T A (12ª)

President d'Honor:

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

D I R E C T I V A (21/07/2016 a 21/07/2020)

Pere Comamala i Font. (E.P.D) 18/01/2019

Lluís Font i Bartolí.

Àngel Costa i Illa.

Narcís Gironès i Hiern.

Josep Ferrer i Auquer.

David Font i López.

Jordi Millastre i Sitjà.

Narcís Puigvehí i Noguer. (E.P.D) 20/05/2018

Gerard Martí i Dejuana.

Jaume Reig i Sais.

J U N T A (11ª)

President d'Honor:

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorers:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

Vocal 6è:

Vocal 7è i delegat:

D I R E C T I V A (30/05/2012 a 21/07/2016)

Pere Comamala i Font.

Àngel Roura i Sabater.

Àngel Costa i Illa.

Narcís Gironès i Hiern.

Jordi Figueras i Masias i Josep Mª Pagès i Alegrí.

Joan Marcè i Pujol.

Lluís Font i Bartolí.

Òscar Font i López.

Jordi Millastre i Sitjà.

Josep Pineda i Vergés. (E.P.D) 12/04/2013

Gerard Prat i Serrallonga.

Lluís Giró i Maureta.

J U N T A (10ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorera:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

Vocal 6è:

Vocal 7è:

D I R E C T I V A (30/05/2008 a 30/05/2012)

Pere Comamala i Font.

Narcís Gironès i Hiern.

Àngel Costa i Illa.

Anna Maria Payet i Burcet.

Àngel Roura i Sabater.

Lluís Font i Bartolí.

Josep Pineda i Vergés.

Josep Sagué i Masias

Maria Carmen López i Redondo.

Andreu Garcia i Sau.

Joan Sagué i Malagelada.

J U N T A (9ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

Vocal 6è:

Vocal 7è:

D I R E C T I V A (30/05/2004 a 30/05/2008)

Pere Comamala i Font.

Jordi Asparó i Vilagran.

Àngel Costa i Illa.

Josep Mª Pagès i Alegrí i Emili Torrent i Hostench.

Àngel Roura i Sabater.

Xavier Arnau i Casadellà.

Àngel Costa i Argelés.

Albert Noguera i Güell.

Josep Pineda i Vergés.

Francesc Plana i Benedicho.

Lluís Nicolás i Vilanova.

J U N T A (8ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r i Delegat:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

D I R E C T I V A (30/07/2001 a 30/05/2004)

Pere Comamala i Font.

Narcís Juanola i Cabañó.

Miquel Juanola i Cabañó.

Esteve Llorens i Puig.

Josep Pineda i Vergés.

Rosa Alegrí i Farrerós. (E.P.D) 21/02/2018

Àngel Roura i Sabater.

Àngel Costa i Argelés.

Francesc Plana i Benedicho.

J U N T A (7ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

Vocal 6è:

Vocal 8è:

D I R E C T I V A (28/08/1997 a 30/07/2001)

Pere Comamala i Font.

Narcís Juanola i Cabañó.

Josep Ayats i Sau.

Esteve Llorens i Puig.

Joan Pérez i García.

Josep Pagès i Capdeferro.

Francesc Gou i Mir.

Lluís Font i Bartolí.

Narcís Gómez i Danes.

Miquel Juanola i Cabañó.

Àngel Roura i Sabater.

J U N T A (6ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

D I R E C T I V A (30/05/1995 a 28/08/1997)

Pere Comamala i Font.

Narcís Juanola i Cabañó.

Josep Ayats i Sau.

Esteve Llorens i Puig.

Roman Brugués i Juanola.

Francesc Gou i Mir.

Miquel Juanola i Cabañó.

Joan Pérez i García.

J U N T A (5ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

D I R E C T I V A (01/07/1991 a 30/05/1995)

Pere Comamala i Font.

Àngel Roura i Sabater.

Roman Brugués i Juanola.

Bonfill Caula i Gironella.

Carles Joli i Centena.

Miquel Burguñó i Pararols.

J U N T A (4ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer 1r:

Tresorer 2n:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

D I R E C T I V A (22/05/1987 a 01/07/1991)

Pere Comamala i Font.

Àngel Roura i Sabater.

Miquel Oliveras i Mias.

Bartomeu Felip i Gayolà.

Josep Ayats i Sau.

Josep Millastre i Planella.

Roman Brugués i Juanola.

Jordi Figueras i Ginjaume.

Bonfill Caula i Gironella.

Josep Sagué i Masias.

J U N T A (3ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

D I R E C T I V A (12/05/1984 a 22/05/1987)

Lluís Font i Bartolí.

Manolo Calderón i Pajuelo.

Lourdes Caula i Gironella.

Josep Mª Caixàs i Bustins.

Justo Herrero i Esparrago.

Pere Comamala i Font.

Àngel Roura i Sabater.

Miquel Burguñó i Pararols.

Josep Sagué i Masias.

J U N T A (2ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

D I R E C T I V A (12/05/1980 a 12/05/1984)

Emili Torrent i Hostench.

------.

Miquel Pons i Cabañó.

Justo Herrero i Esparrago.

------.

Pere Comamala i Font.

Àngel Roura i Sabater.

Miquel Burguñó i Pararols.

Josep Sagué i Masias.

J U N T A (1ª)

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

D I R E C T I V A (12/05/1976 a 12/05/1980)

Sebastià Sau.

------.

Jordi Asparó i Vilagran.

Justo Herrero i Esparrago.

Joan Terrades.

Josep Sagué i Masias.

J U N T A

President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal-Entrenador:

Vocal-Gestor:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

Vocal 3r:

Vocal 4t:

Vocal 5è:

Vocal 6è:

Vocal 7è:

Vocal 8è:

D I R E C T I V A (30/10/1960 a --/--/----)

Pere Punset i Brugués.

Josep Caixàs i Pere Juanola.

Francisco Frigola.

Joan Brugués i Casademont.

Llambert Capallera i Carré.

Heribert Mitjà.

Jaume Oriol.

Josep Caixàs.

Joan Juenaro.

Josep Rovira.

Enric Capallera.

Jaume Rigall.

Josep Sagué i Masias.

J U N T A

President:

Sots-President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

D I R E C T I V A (10/05/1960 a 30/10/1960)

Narcís Juanola i Marca.

Joan Brugués i Casademont.

Josep Caixàs.

Francisco Frigola.

------.

J U N T A

President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

D I R E C T I V A (09/08/1953 a 10/05/1960)

Josep Caixàs.

Joan Brugués i Casademont.

Pere Pou.

------.

------.

J U N T A

President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

D I R E C T I V A (--/--/---- a 09/08/1953)

Sr. Mir.

Salvador Mitjà.

------.

------.

------.

J U N T A

President:

Secretari:

Tresorer:

Vocal 1r:

Vocal 2n:

D I R E C T I V A (01/01/1936 a --/--/----)

Narcís Juanola i Marca.

Carles Font i Triola.

Josep Ayats i Ayats.

------.

------.